Şehir ve ormanın buluştuğu yerde bir yaşam alanı

HEMEN BİLGİ ALIN

Mesa Orman’da İstanbul’un gizli bahçesini keşfedin. Şehir karmaşasından uzakta tamamen size ayrılmış ve hep sizinle olacak yüz yıllık bir orman. Ormanın kalbinde yer alan masmavi bir göl. İstanbul’da böylesi yok dedirtecek bir yaşam alanı. Mesa Orman’da yerinizi almak için bize ulaşın.  Ormana komşu yeşil bir yaşam

  Mesa Orman’da İstanbul’un gizli bahçesini keşfedin. Şehir karmaşasından uzakta tamamen size ayrılmış ve hep sizinle olacak yüzyıllık bir orman.

  Ormanın kalbinde yer alan masmavi bir göl. İstanbul’da böylesi yok dedirtecek bir yaşam alanı. Çubuklu’da yer alan Mesa Orman ile 1.5 milyon metrekarelik oksijen deposu İstanbul Kent Ormanı artık sizin bahçeniz. Boğazın ihtişamı ve esintisi hemen arkanda, ormanın huzuru ise evinin önünde. Mesa Orman’ın yeşil ile kurduğu derin bağ, metropol yaşamı için etkili bir panzehir. Orman yanındayken İstanbul da bir adım uzağında. Hayatının dengesini kurmanın vakti gelmedi mi?

  Mesa Orman - Yaşam Seçenekleri

  Maviye bakan bir yaşam alanı

  Şehrin oksijen depolarından biri olan İstanbul Kent Ormanı’nın içinde yer alan, size temiz bir hava sunan Mesa Orman’daki evinizde sağlık ve huzur sizinle. Metropolde yaşayan herkesin ortak hayalini gerçekleştirmek, İstanbul’da kaliteli ve doğa içinde bir hayat vaat etmek için Mesa Orman’ı tasarladık. Yaşam seçeneklerinize ormanı da ekledik. Çubuklu’nun atmosferinde güne tertemiz bir havayla başlayın. Ormanda yer alan doğal göl, 10.000 metrekarelik peyzaj alanına serpiştirdiğimiz sulak alanlarla yeşilin yanında mavi de hep eşlikçiniz.

  Huzur dolu dairelerde eşsiz manzara

  İstanbul Kent Ormanı’na bakan Güney cepheli dairelerde her gün güneşi selamlayın ve doğayı kaçırmayın. Kuzey cepheli evlerde ise çocuk oyun alanlarını ve spor sahalarını görerek, cıvıl cıvıl bir manzaraya tanıklık edin. Kişi başına düşen en yüksek yeşil alan metrekaresine sahip Mesa Orman’nın bahçe katı daireleri, yeşili hemen kapınızın dışına getirerek yorucu bir günün ardından çimlere yalın ayak basmanızı ve tüm negatif enerjiyi üzerinizden atmanızı sağlar. Tamamı balkonlu daireler, enfes manzaraları ile açık havanın keyfini sevdiklerinizle doyasıya çıkarmanız için eşsiz ortam sağlar.

  Mesa Orman - Yaşam Seçenekleri

  Bilinçli bir yaşam

  Konforu ön planda tutan özel tasarım, kaliteli malzeme, doğayla uyumlu ürünler ve renklerle yeşilin içinde size özel bir yaşam Mesa Orman’da. Düşük karbon salınımı sağlayan, yüksek izolasyona sahip dış cephelerde dünyayla dost olun. Elektrik sarfiyatı minimuma indirilerek kurgulanan projede sürdürülebilir bir hayat yaşayın. Tüm mekanik sistemlerin zeminin altına konumlandırıldığı Mesa Orman’da sadece ısıtma değil, soğutma da merkezi olarak sağlanarak bina dışındaki klima ünitelerinin yapay görüntüsü ortadan kaldırılıyor. Mesa Orman’nın özel olarak düşünülmüş tüm bu özellikleriyle yaşam alanınızda hem hava hem de görüntü kirliliğinden uzaktasınız.

  Orman’da yerinizi ayırtın

  Mesa Orman; Orman 1 ve Orman 2 bölümleriyle proje içinde size farklı seçenekler sunuyor. Orman 1’de 2+1’den 4+1’e tek katlı ve dubleks dairelerde kompakt ve kullanışlı bir hayat sizi bekliyor. Orman 2 ise sosyal alanlara yakınlığı ve daha samimi komşuluk ilişkileriyle öne çıkıyor. Projenin 2. bölümünde ise 2+1’den 6+1’e yaşam seçenekleriyle her bireye ve aileye uygun; ister tek, ister dubleks evler mevcut. Teraslı, balkonlu ve bahçeli siz hangisini tercih edersiniz?

  Mesa Orman - Yaşam Seçenekleri

  VAZİYET PLANI

  Şehrin oksijen kaynaklarından biri olan İstanbul Kent Ormanı’na bakan evinizde, İstanbul’un kalbinde ama doğanın içinde olmanın keyfini sürün. Ana arterlere yakınlığıyla günlük hayatınızı kolaylaştırın, eve geldiğinizde detoks etkisi yaratacak doğa içinde huzur bulun. Nezih komşularınız, mutlu aileniz ve tatmin olacağınız yaşamınızla Mesa Orman, başarılarınızın tadını çıkaracağınız yuvanız olacak.

  Vaziyet Planı

  HEMEN YERİNİZİ ALIN

  Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

  Ormanla çevrili bir yaşam alanı ve mavinin asla eksik olmadığı bir manzara. Mesa Orman; avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ve kortlarıyla cıvıl cıvıl bir hayat sunuyor. Terasınızdan, bahçenizden veya balkonunuzdan her daim görünen orman ve göl manzarasıyla İstanbul’da eşsiz bir yaşam sizi bekliyor.

  Mesa Orman’da orman yanınızdayken İstanbul bir adım uzağınızda. Detaylı bilgi almak için formu doldurun, Mesa Orman hayatına bir adım daha yaklaşın.

  Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

  Telefon: 444 9 366

  FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM


   Mesa Mesken

   Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

   BİZE ULAŞIN

   Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

   Telefon: 444 9 366