Siz ve aileniz için yeşil odaklı bir sosyal yaşam

Çocuk oyun alanları, bahçeleri, süs havuzları, dinlenme alanları ve yürüyüş yollarıyla açık havanın tadını çıkarın

HEMEN BİLGİ ALIN

Mesa Orman’da İstanbul’un gizli bahçesini keşfedin. Şehir karmaşasından uzakta tamamen size ayrılmış ve hep sizinle olacak yüz yıllık bir orman. Ormanın kalbinde yer alan masmavi bir göl. İstanbul’da böylesi yok dedirtecek bir yaşam alanı. Mesa Orman’da yerinizi almak için bize ulaşın.  Doğa ve modern hayat iç içe

  Yeniden düzenlenen çevre kurgusuyla Mesa Orman, konutların trafik ve anayol gürültüsüne uzak, ormana yakın mesafede konumlanması ile adeta saklı bir dünya sunuyor.

  Mesa Orman’ın sosyal tesisi, sizi benzersiz ayrıcalıklarla tanıştıracak. Ailenizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, komşularınızla keyifli sohbetlerin tadını çıkarabileceğiniz, içerisinde dinlenme ve çalışma alanları yer alan sosyal tesis, kendinize ayırdığınız her anın dolu dolu geçmesini sağlayacak.

  Mesa Orman Sosyal Alanlar

  Parkur ve spor salonu

  Mesa Orman, üzerinde yer aldığı dümdüz arazi ile her noktaya kolay ulaşım imkanı sunuyor. Orman ve doğal göle yürümek sadece 2 dakika, oyun parklarında ve yemyeşil peyzaj alanı ise evinizin hemen önünde. Orman içinde yer alan parkurda ister doğa yürüyüşü yapın, ister her gün koşun isterseniz de bisikletinizle ormanı keşfedin.

  Yüksek tavanlı evinize geniş pencerelerinden yansıyan orman manzarası size aradığınız enerjiyi versin. Kapalı spor salonunda doğadan aldığınız enerji güce dönüşsün. Özel antrenör ve son teknoloji spor ekipmanları ile evinizin hemen yanında sporunuzu dilediğiniz gibi yapın.

  Basketbol ve tenis sahası

  Mesa Orman’da yer alan basketbol ve tenis sahasında sporun her dalına yer açtık. Ağaçlar arasında bol oksijenli turnuvalara hazır olun. Orman 1’de yer alan basketbol sahasında çocuklarınız ve komşularınızla çekişmeli bir mücadele sizi bekliyor. Orman 2’de yer alan tenis kortunda ise evinizin yanı başında eşinizle veya arkadaşlarınızla en aktif şekilde sosyalleşin.

  Mesa Orman Sosyal Alanlar
  Mesa Orman Sosyal Alanlar

  Rekreasyonel Alanlar

  Mesa Orman’ın tam ortasına yerleştirilmiş, kapalı yüzme havuzunun cam çatısı ile gökyüzü her zaman üzerinizde. Ferahlamak, su ile bütünleşmek ve tüm kas gruplarınızı bir seferde çalıştırmak için artık yazı beklemeye ya da evinizden uzaklara gitmenize gerek yok. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için hayatınızı kolaylaştıran kapalı havuz, günlük rutininiz haline gelecek.

  Kapalı spor salonu dahilinde yer alan sauna ve buhar odasının keyfini çıkarın.

  HEMEN YERİNİZİ ALIN

  Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

  Ormanla çevrili bir yaşam alanı ve mavinin asla eksik olmadığı bir manzara. Mesa Orman; avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ve kortlarıyla cıvıl cıvıl bir hayat sunuyor. Terasınızdan, bahçenizden veya balkonunuzdan her daim görünen orman ve göl manzarasıyla İstanbul’da eşsiz bir yaşam sizi bekliyor.

  Mesa Orman’da orman yanınızdayken İstanbul bir adım uzağınızda. Detaylı bilgi almak için formu doldurun, Mesa Orman hayatına bir adım daha yaklaşın.

  Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

  Telefon: 444 9 366

  FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM


   Mesa Mesken

   Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

   BİZE ULAŞIN

   Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

   Telefon: 444 9 366