BİZE ULAŞIN

İstanbul’da hayal bile edemeyeceğiniz, doğayla iç içe şehirle de komşu Mesa Orman’da hayat başlamak üzere. Satış ofisimizden randevu almak ve projeyle ilgili detayları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya bize çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Ormanla çevrili bir yaşam alanı ve mavinin asla eksik olmadığı bir manzara. Mesa Orman; avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ve kortlarıyla cıvıl cıvıl bir hayat sunuyor. Terasınızdan, bahçenizden veya balkonunuzdan her daim görünen orman ve göl manzarasıyla İstanbul’da eşsiz bir yaşam sizi bekliyor.

Mesa Orman’da orman yanınızdayken İstanbul bir adım uzağınızda. Detaylı bilgi almak için formu doldurun, Mesa Orman hayatına bir adım daha yaklaşın.

Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

Telefon: 444 9 366

KONUM

MESA Orman’ın ayrıcalıklı konumu; İstanbul gibi gece-gündüz yaşayan bir şehirde dilediğiniz yere, köprülere olan yakınlığı ile karadan; Çubuklu-İstinye arası feribot seferleri ile de denizden kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Böylece, Asya Yakası’nda sakin bir hayat sürerken, Avrupa Yakası’nın tüm dinamizmine kusursuzca ayak uydurabileceksiniz.

Orman ve Göl: 2 dk.
15 Temmuz Şehitler Köprüsü: 20 dk.
Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi: 3 dk.
Ataşehir: 15 dk.
Maslak: 14 dk.
Buyaka AVM: 10 dk.

FSM Köprüsü: 7 dk.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü: 25 dk.
İstanbul Havalimanı: 50 dk.
Levent: 12 dk.
İstinye Park AVM: 18 dk.
AcrLoft: 3 dk.

FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM


    Mesa Mesken

    Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

    BİZE ULAŞIN

    Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

    Telefon: 444 9 366