Yaşamınızın her anı ormanın bir parçası

Çubuklu’da yer alan Mesa Orman ile 1.5 milyon metrekarelik oksijen deposu İstanbul Kent Ormanı artık sizin bahçeniz

HEMEN BİLGİ ALIN

Mesa Orman’da İstanbul’un gizli bahçesini keşfedin. Şehir karmaşasından uzakta tamamen size ayrılmış ve hep sizinle olacak yüz yıllık bir orman. Ormanın kalbinde yer alan masmavi bir göl. İstanbul’da böylesi yok dedirtecek bir yaşam alanı. Mesa Orman’da yerinizi almak için bize ulaşın.  Yeşille çevrili ormanın içinde, maviye bakan bir yaşam alanı

  Şehrin oksijen depolarından biri olan İstanbul Kent Ormanı’nın içinde yer alan, size temiz bir hava sunan Mesa Orman’daki evinizde sağlık ve huzur sizinle. Metropolde yaşayan herkesin ortak hayalini gerçekleştirmek, İstanbul’da kaliteli ve doğa içinde bir hayat vaat etmek için Mesa Orman’ı tasarlardık. Çubuklu’nun atmosferinde güne tertemiz bir havayla başlayın. Ormanda yer alan doğal göl, 10.000 metrekarelik peyzaj alanına serpiştirdiğimiz sulak alanlarla yeşilin yanında mavi de hep eşlikçiniz.

  Mesa Orman

  Orman evinize dolsun

  Yüksek tavanlardan yaşamınıza dolan güneş ışığı, orman seyrine doyamayacağınız anlar ve doğayla baş başa bir yaşam sağlıyor. Geniş cam tasarımına sahip pencereler; evinizin içinde sonsuzluk hissi yaratıyor ve doğa manzarasını hayatınıza davet ediyor, gün ışığından bolca faydalanmanıza imkan tanıyor. Zemin kat üzeri 3 kat ile yalın bir tasarıma, 219 daire seçeneği ile butik ve sürdürülebilir bir yaşama yelken açın. Ferah ve kullanışlı alanlarda müstakil bir yaşam anlayışı benimseyin.

  Mesa Orman’dan dallarınızla şehre uzanın

  Ev yaşamınızdaki her ayrıntıyı özenle tasarlarken şehir yaşamınızı da ihmal etmedik. Çubuklu’da yer alan Mesa Orman; TEM Otoyolu, Levent-Maslak bölgesi, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy bağlantı yollarına yakınlığı ile şehrin en sakin kesişim noktasında. Mesa Orman’ın iç dünyasında yakalayacağınız huzurlu ve aktif yaşam, projenin dışına çıktığınızda da sizi sarmaya devam edecek. Sosyal alanlarıyla kendi sosyo-kültürel seviyenize uygun yeni komşuluklar geliştirin. Yüzme havuzundan koşu parkuruna, spa’dan tenise farklı alternatiflerle aktif yaşamınızı zenginleştirin. Acarlar Mahallesi’nin çevresinde gelişen alanlarda; yeni nesil kafeler, gurme restoranlar, butik mağazalar, spor aktiviteleri ve eğitim olanakları ile ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. Anadolu Yakası’nda köprüler, yaşam merkezleri, alışveriş merkezleri ve plazalara bu kadar yakın olup da ormanla bu kadar iç içe olan tek proje. Alternatif yol seçenekleriyle güne başlarken ve gün sonunda trafiksiz İstanbul’un tadını çıkarın.

  Mesa Orman Havadan Görüntü
  Mesa Orman

  Mesa Orman’da yeni yaşamınıza başlayın

  Yeşilden vazgeçtiğiniz yılların hatırına hayatınızı daha konforlu, kullanışlı ve kaliteli yaşayın. Ağacın ve toprağın tamamlayıcısı sudan da uzak kalmadan, ormana bakan evinizde göl detayını kaçırmayın. Mesa Orman’ın tam ortasında yer alan avludaki sulak alanlarla yeşile biraz daha mavi katmayı da unutmadık. 10 bin metrekarelik peyzaj alanına siz ve sevdikleriniz için bol bol yeşil ve mavi ekledik. Özel peyzajı, yeşili; su yolları da maviyi elinizi uzatsanız dokunacağınız mesafeye getiriyoruz.

  HEMEN YERİNİZİ ALIN

  Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

  Ormanla çevrili bir yaşam alanı ve mavinin asla eksik olmadığı bir manzara. Mesa Orman; avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ve kortlarıyla cıvıl cıvıl bir hayat sunuyor. Terasınızdan, bahçenizden veya balkonunuzdan her daim görünen orman ve göl manzarasıyla İstanbul’da eşsiz bir yaşam sizi bekliyor.

  Mesa Orman’da orman yanınızdayken İstanbul bir adım uzağınızda. Detaylı bilgi almak için formu doldurun, Mesa Orman hayatına bir adım daha yaklaşın.

  Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

  Telefon: 444 9 366

  FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM


   Mesa Mesken

   Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

   BİZE ULAŞIN

   Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

   Telefon: 444 9 366