Ormanın içinde, maviye bakan bir yaşam alanı

Mesa Orman’da İstanbul’un gizli bahçesini keşfedin. Şehir karmaşasından uzakta tamamen size ayrılmış ve hep sizinle olacak yüzyıllık bir orman.

Şehrin oksijen depolarından biri olan İstanbul Kent Ormanı’nın içinde yer alan, size temiz bir hava sunan Mesa Orman’daki evinizde sağlık ve huzur sizinle. Metropolde yaşayan herkesin ortak hayalini gerçekleştirmek, İstanbul’da kaliteli ve doğa içinde bir hayat vaat etmek için Mesa Orman’ı tasarlardık. Çubuklu’nun atmosferinde güne tertemiz bir havayla başlayın. Ormanda yer alan doğal göl, 10.000 metrekarelik peyzaj alanına serpiştirdiğimiz sulak alanlarla yeşilin yanında mavi de hep eşlikçiniz.

2+1 Daireler

2+1A

2+1A Daire

2+1B

2+1B Daire

2+1C

2+1C Daire

2+1C-C

2+1C-C Daire

3+1 Daireler

3+1A

3+1A Daire

3+1B

3+1B Daire

2+1 Daireler

2+1

2+1 Daire

2+1A

2+1A Daire

3+1 Daireler

3+1

3+1 Daire

3+1B-T Dubleks

3+1B-T Dubleks Daire

4+1 Daireler

4+1

4+1 Daire

4+1B

4+1B Daire

4+1D Dubleks

4+1D Dubleks Daire

5+1 ve 6+1 Daireler

6+1T Dubleks

6+1T Dubleks Daire

VAZİYET PLANI

Şehrin oksijen kaynaklarından biri olan İstanbul Kent Ormanı’na bakan evinizde, İstanbul’un kalbinde ama doğanın içinde olmanın keyfini sürün. Ana arterlere yakınlığıyla günlük hayatınızı kolaylaştırın, eve geldiğinizde detoks etkisi yaratacak doğa içinde huzur bulun. Nezih komşularınız, mutlu aileniz ve tatmin olacağınız yaşamınızla Mesa Orman, başarılarınızın tadını çıkaracağınız yuvanız olacak.

Vaziyet Planı

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Ormanla çevrili bir yaşam alanı ve mavinin asla eksik olmadığı bir manzara. Mesa Orman; avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ve kortlarıyla cıvıl cıvıl bir hayat sunuyor. Terasınızdan, bahçenizden veya balkonunuzdan her daim görünen orman ve göl manzarasıyla İstanbul’da eşsiz bir yaşam sizi bekliyor.

Mesa Orman’da orman yanınızdayken İstanbul bir adım uzağınızda. Detaylı bilgi almak için formu doldurun, Mesa Orman hayatına bir adım daha yaklaşın.

Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

Telefon: 444 9 366

FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM


    Mesa Mesken

    Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

    BİZE ULAŞIN

    Adres: Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

    Telefon: 444 9 366